Kaplica pożegnalna

Kaplica pożegnalna to ostatni przystanek w drodze do wieczności. Dokładamy wszelkich starań, aby ta droga przebiegała w klimacie zadumy i spokoju, bowiem cisza najlepiej ukoi zranione serca po utracie najblizszych.
  Więcej

Nagrobki granitowe

Wykonujemy nagrobki z kamieni naturalnych według własnych wzorów lub na indywidualne zamówienie klienta.

  Więcej

Sklep

W naszym sklepie znajdziecie Państwo markowe akcesoria i utensylia pogrzebowe...


  Więcej

Bezgotówkowe organizowanie pogrzebu

 • Oferujemy możliwość kredytowania pogrzebu w ramach zwrotu ZUS i KRUS. Rozliczenie następuje po pogrzebie różnicą między kosztami pogrzebu a wysokością zasiłku pogrzebowego. Koszty pogrzebu kształtowane są indywidualnie w zależności od oczekiwań i możliwości finansowych każdego klienta.

  Zasiłek pogrzebowy

  Zasiłek pogrzebowy jest to jednorazowe świadczenie pieniężne przyznane na pokrycie kosztów pogrzebu. Przysługuje ono w razie śmierci:
  - Ubezpieczonego, tj. osoby podlegającej ubezpieczeniom emerytalnym i rentowym
  - Świadczeniobiorcy, tj. emeryta lub rencisty (lub też osoby, która w dniu śmierci nie miała jeszcze ustalonego prawa do emerytury lub renty, lecz spełniała warunki do ich uzyskania)
  - Członka rodziny ubezpieczonego lub świadczeniobiorcy.

  Zasiłek pogrzebowy przysługuje w wysokości 200% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia. Jest to wysokość zryczałtowana.

Zobacz też

 • Ceremonia Ceremonia pogrzebowa to jedne z najtrudniejszych chwil rodziny. Pozwólcie Państwo że pomożemy...
  Więcej...
 • Trumny Trumna to ostatni przystanek naszego ziemskiego życia, a jednocześnie początek nowego. Dokładamy wszelkich starań, by był on solidny a jednocześnie piękny...
  Więcej...